0216 642 10 53

Firmamız Hakkında

Ana SayfaFirmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Akyıldız Grub'un temelleri 1984 yılında Erol Akyıldız öncülüğünde İstanbul da 2.el alım satımı faaliyetiyle atıldı. Akyıldız Grup bugün, otomotiv ile otomotiv yan sanayi alanlarında gayrimenkul geliştirme alanında , Sigorta alanında ve Spor sektöründe ki teşebbüsleriyle ulusal pazara yönelik olarak 70 kişilik çalışma ekibiyle çalışan hızla ve emin adımlarla büyüme ivmesine devam eden Güçlü bir ticaret kuruluşu grubudur.

Otomotiv sektöründeki yetkili bayilik ağına ilk olarak 1993 yılında Üretimi Türkiye de yapılan Genoto bayiliği ile başlayan Akyıldız Grup, 2005 yılında Japon Markası Daihatsu’yu 2011 Yılında dünyanın en prestijli markaları arasında gösterilen Japon otomobil markası Mazda’yı 2012 Yılında Suzuki Markasını portfoyüne katarak devam etti.

Hızlı Onarım Merkezi ile 2016 Yılında Derindere Filo Kiralama ile hızlı onarıma start verdi.

Otomotiv satış sonrası servis hizmetlerini ilk olarak 2005 yılında Daihatsu ile başlatan Grup, Mazda Suzuki ve Geely markasının da yetkili servisi olarak Çekmeköy’ de ki 4000 m2 kullanım alanlı devasa 4S plazasında hizmetini verdiği markaların müşterileriyle buluştuğu, güçlü servis alt yapısına sahip koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren , Hasar anında 7/24 yol yardım hizmeti sunan Sigorta şirketleriyle anlaşmalı servis kapsamında çalışan alanında uzman güler yüzlü Hasar danışmanlarıyla ömürlük hizmet veren bilinçli bir kuruluştur.

Otomotiv yan sanayi sektöründe ki yetkili bayilik ağına 2007 yılında Egzoz emisyon ölçüm istasyonu ile 2010 yılında Oto Kuaför hizmeti ile 2011 yılında Filo Kiralama ile 2011 yılında Japon Markası Michelin lastiklerini bünyesine katmasıyla ve devamında Japon Markası Yokohama Lastiklerini bünyesine katmasıyla devam etti.

Sigorta sektöründe ki yetkili acentelik ağına ilk olarak 2003 yılında Başak Sigorta ile başlayan Akyıldız Grup 2005 yılında Güneş Sigortayı 2007 yılında Ergo sigortayı 2011 Yılında Anadolu sigortayı 2012 Yılında Allianz Sigortayı portfoyüne kattı.

Spor sektörüne girişi 2009 yılında Üsküdar Altunizade de ki Planet Spor kompleksini bünyesine katmasıyla gerçekleşti.

Gayrimenkul geliştirme sektöründe ki ilk adımını 1991 yılında atan Akyıldız Grup 26 yıl boyunca bir çok gayrimenkul yapılandırmasıyla adından bahsettirmeyi başarmıştır.

Akyıldız Grup Profesyonel iş yaşamında edindiği zengin tecrübelerini Türkiye ekonomisine hizmet etme ilkesi ile birleştirerek, vizyoner anlayışla yola çıktı. Reel sektöre değer katacak ve farklılık yaratacak projelerle; İnşaat , Sigorta , Yedek parça , otomotiv Rent a car  şirketlerini çatısı altında toplayan bir grup oldu.

Akyıldız Grup “Beklentilerinizin karşılığı” sloganıyla beklentilerinizin tam da karşılığı olarak size hizmet sunmaya devam etmektedir. Grup bünyesindeki şirketler, ulusal ve uluslararası geniş network ve donanıma sahiptir. Kalite şansa bırakılmaz, Akıllı alışverişin yolu Akyıldız Gruptan geçer.

Firmamız Hakkında
  • Düşük Fiyatlar
  • Güvenilir Hizmet Politikası
  • Binlerce Mutlu Müşteri

İLETİŞİM

Adres: Merkez Mah. Erenler Cad. No:26 / B Çekmeköy / İstanbul / TÜRKİYE İstanbul / TÜRKİYE
Telefon: 0216 642 10 53
GSM: 0553 923 53 53
Email: info@akyildizotomotiv.com.tr
Harita / Map